Hakkımda

Ben Feyza. Hayatla her konuda mücadele etmeye çalışan biriyim. genellikle hayat dediğimiz kelimeye yenildiğimin de bilgisini vermem gerek. 7 Mayıs 2001 tarihinden itibaren ise bu ”Hayat” denilen kelimenin içerisinde bulunmaktayım. Şu ana kadar okuduğunuz cümlelerdeki mutsuzluk hissiyatinin aksine genellikle güler yüzlü, neşeli, olurunu düşünen biriyim. Eee şey bu bilgiler benim hakkımda fikir sahibi olmanızı sağlamayacak.

Kimim ben?

Çekirdek bir ailenin çöp atmaya ve ekmek almaya gönderilen üyesi (tahmin ettiğiniz üzere evin küçüğü) ve tek kızıyım. İki kardeşiz bir de abim var, benden 2 yaş büyük. 21 yaşında üniversitesi mezunu A101 kasiyeriyim. 🙂  (üniversite mezunu ama A101 de çalışıyor diye güldüğünüzü hissedebiliyorum, bu konuya yazılarımda değinip açıklama yapacağım o zaman da ben gülerim.) Yeni şeyler öğrenmeyi, okumayı, araştırmayı severim. Spor dallarıyla da çok içli dışlıyım. maçları izlemeyi yorum yapmayı, konuşmayı, tartışmayı severim. Zamanında 10 yıl kadar voleybolla ilgilenmişliğim var ve bu spor dalına aşığım. Atletizm ise ortaokul maceralarımdan birisiydi. Bu iki spor dalına ait toplam 14 madalyaya sahibim.

pekii bu bloğu açmama neden olan şey neydi?

Kalemle defter benim için ayrılmaz ikilidir. Her zaman için küçük bir kağıtta olsa yanımda bulunur. Bugüne kadar hep kağıda yazma taraftarıydım. Yazarken ağladığımda göz yaşım akar, yazının çiçek gibi bir anısı vardır oraya yapıştırırım gibi gibi. Bugünden sonra da pek vazgeçecek olduğumu sanmıyorum ama yeni bir maceraya atılmış bulunmaktayım. Sevdiğim, çokta samimi olduğum bir arkadaşım daha öncede bana sana bir site açalım demişti ama nasip bugüneymiş. Söyler söylemez sabaha kadar uğraşıp siteyi açtığı içinde çiçeğime minnettarım.. Neyse neysee Günlüğüm bu site olsun istedim. Bir süre yazılarımı kimseyle paylaşmayı düşünmüyorum. belki ilerleyen zamanlarda okumanızı istediğim yazıları sizinle paylaşırım. imkanım ve zamanım oldukça farklı konulardaki fikirlerimi, hislerimi, yaşadıklarımı burada paylaşmaya çalışacağım. Amacım şu anlık içimi dökmek 🙂